Producenci

BAILEYS No. 4 Top Line Conditioning Cubes 20kg

Dostępność: na zamówienie
Wysyłka w: 2 do 10 dni roboczych
Cena: 95,00 zł 95.00
ilość szt.
Zyskujesz 9 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Producent: BAILEYS
Kod produktu: ba-top-cu

Opis

Top Line Conditioning Cubes jest paszą, która w pełni zasłużyła na swoją reputację na rynku brytyjskim, jako najbardziej popularny, efektywny i w pełni zbilansowany kondycyjny granulat. Bez jęczmienia, oparty na zmikronizowanej pszenicy nie wywołuje nadpobudliwości, jest wysoko strawny i pozwala szybko odbudować lub przywrócić doskonałą kondycję, nie powodując ryzyka nadmiernej nadpobudliwości. 
Pasza dostarcza wysokiej jakości protein, które są niezbędne dla rozwoju masy mięśniowej i uzyskania prawdziwie szczytowej formy. Olej sojowy z paszy zapewnia błyszczącą sierść oraz przynosi dodatkową, nie pobudzającą, wolno uwalnianą energię.
Wysoka efektywność granulatu sprawia, że nie trzeba zwiększać ilości podawanej paszy treściwej, aby zwiększyć wagę konia - co pozwala również uniknąć problemów z trawieniem. 

Ze swoim wyjątkowym profilem witamin i minerałów, w tym minerałów w postaci związków chelatowych (Bioplex®), Top Line Conditioning Cubes jest wyjątkowo wszechstronną paszą, która może być podawana wszystkim typom koni i kuców podczas odpoczynku, pracy, jak również startów na najwyższym poziomie. Granulat Top Line jest chętnie stosowany przez jeźdźców sportowych, którzy cenią doskonały tonus mięśniowy i zwiększoną wytrzymałość u koni żywionych Top Line Conditioning Cubes. Duża przyswajalność tej paszy sprawia również, że jest ona świetnym wyborem dla koni starszych, a szczególnie tych z problemami z zębami lub żuciem - granulki paszy mogą łatwo być łatwo zmiękczone ciepłą wodą lub namoczone wysłodkami z buraka cukrowego.

Właściwości: pasza kondycyjna o wysokiej strawności, niezawierająca jęczmienia, niewywołująca nadpobudliwości

Zastosowanie: średnia praca, praca ciężka

Skład: Zmikronizowana pszenica, sieczka ze słomy owsianej o zwiększonej zawartości składników odżywczych, płatki pszeniczne, wywar gorzelniany, zmikronizowane ziarna soi, melasa, olej sojowy, węglan wapnia, witaminy i minerały, magnezyt kalcynowany, chlorek sodu

Zawartość składników odżywczych: 

Energia strawna 13,50 MJ/kg
Białko 12,50 %
Tłuszcz 5,50 %
Włókno 9,00 %
Popiół 6,00 %
Wapń 0,90 %
Fosfor 0,50 %
Potas 0,90 %
Magnez 0,30 %
Siarka 0,30 %
Mangan 75,00 mg/kg
Żelazo 225,00 mg/kg
Miedź (siarczan) 40,00 mg/kg
Cynk 130,00 mg/kg
Kobalt 0,33 mg/kg
Jod 0,75 mg/kg
Selen 0,50 mg/kg
Witamina A 12500,00 UI/kg
Witamina D3 1500,00 UI/kg
Witamina E 250,00 UI/kg
Sód 0,30 %

Pełne informacje o dawkowaniu znajdują się na odwrocie worka.

Pasza podawana jako wyłączna pasza treściwa pozwala osiągnąć maksymalne efekty, chociaż może być uzupełniona w sieczkę i/lub wysłodki buraczane.

Dla zwiększenia przyswajalności składników zaleca się podzielić dzienną dawkę na tyle osobnych posiłków, jak tylko jest to możliwe.

Nie zawiera żadnych składników modyfikowanych genetycznie.

Produkty powiązane